Doháníme resty a tak se vrátíme zpět k tomu, jak dopadlo mistrovství světa žáků a dorostenců. Z našeho oddílu nás reprezentovali tři závodníci. Jáchymk Tomášek z M14 byl individuálně nejlépe 11. a dvakrát s týmem obsadili čtvrté místo. Jakub Unčovský z M16 vyhrál individuální stříbro z dvoumetru, s týmem vyhráli zlato a bronz. Věra Staňková získala stříbro z osmdesátky a také zlato a stříbro z týmového hodnocení. Výsledky, stránky soutěže.

Všem gratulujeme!!!

Máme tu taképrůběžný oddílový žebříček po 9 závodech. Premiéru na prvním místě má Martin Kinc, který drží náskok před obhájcem prvenství z loňského roku Jirkou Marečkem o zhruba 124 bodů a dvěma závody k dobru. (jeden nemá zatím započítaný). Ovšem minimálně dva nejhorší závody se budou škrtat, tudíž je všechno otevřené.  Dalších 70 bodů ztrácí na Jirku mladý Martin Ondrouch, kterému se zatím počítá všech 9 letošních závodů. Ještě je před námi minimálně noční a dlouhá trať, která může pořadím zamíchat. Průběžný žebříček, tabulka se všemy závody.